foto1
.
foto1
.
foto1
.
foto1
.
foto1
.
Przyjdź i dołącz do nas !!! Dowiesz się wielu nowych rzeczy o współczesnym świecie z różnych dziedzin nauki i sztuki. Zawrzesz nowe przyjaźnie i poznasz ciekawych ludzi. Wspólnie będziemy się uczyć, śpiewać, malować, pisać, grać, słuchać muzyki, pływać, korzystać z "kawiarenki internetowej", również wędrować, zwiedzać, podnosić swoją kondycję i odpoczywać.więcej>>

W dniu 18 maja 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze WUTW.   Pani Anna Jędrychowska złożyła rezygnację z pełnionej przez trzynaście lat funkcji prezesa WUTW i pani Michalina Chojnowska, wiceprezes zrezygnowała z prac w Zarządzie. Na miejsce prezesa powołano panią Marię Korecką-Soszkowską. Funkcja drugiego wiceprezesa nie została obsadzona. Pozostali Członkowie Zarządu oraz  Członkowie Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego wyrazili zgodę na pracę w kolejnej kadencji.

W wyniku głosowań w nowym roku akademickim 2017/2018  do  Zarządu powołano  Panie: Marię Korecką-Soszkowską, Laurę Żochowską, Reginę Naporowską, Elżbietę Kulawiak, Marylę Metelską, Hannę Gutowską i Elżbietę Kołodziejczyk.

 

WŁADZE WUTW

 

Zarząd

Maria Korecka-Soszkowska –  prezes

Laura Żochowska – wiceprezes

Regina Naporowska – skarbnik

Elżbieta Kulawiak – zastępca skarbnika

Elżbieta Kołodziejczyk – sekretarz

Maryla Metelska – członek

Hanna Gutowska – członek

Anna Jędrychowska – członek honorowy

 

Komisja Rewizyjna

Joanna Kikolska-Lesiak –  przewodnicząca

Marzena Welew – zastępca przewodniczącej 

Bożena Winiecka – członek

 

Sąd Koleżeński

Halina Bogucka – przewodnicząca

Teresa Guział – zastępca przewodniczącej

Genowefa Kozera - członek

Zajęcia