foto1
.
foto1
.
foto1
.
foto1
.
foto1
.
Przyjdź i dołącz do nas !!! Dowiesz się wielu nowych rzeczy o współczesnym świecie z różnych dziedzin nauki i sztuki. Zawrzesz nowe przyjaźnie i poznasz ciekawych ludzi. Wspólnie będziemy się uczyć, śpiewać, malować, pisać, grać, słuchać muzyki, pływać, korzystać z "kawiarenki internetowej", również wędrować, zwiedzać, podnosić swoją kondycję i odpoczywać.więcej>>

                      Inauguracja XV roku akademickiego na

Warszawskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku im. Fryderyka Chopina

 

        W dniu 4 października 2018 roku o godz. 14 w siedzibie Uniwersytetu przy ul. Łowickiej 21 odbędzie się uroczysta inauguracja XV roku akademickiego, na którą zapraszamy wszystkich naszych słuchaczy oraz sympatyków.

W części oficjalnej uroczystości powitamy nowych słuchaczy i wręczymy im legitymacje WUTW oraz zapoznamy z głównymi celami i programem działania naszej uczelni.

        Uroczystość rozpoczęcia nowego roku akademickiego uświetni koncert fortepianowy  w wykonaniu prof. dr hab. Marii Koreckiej-Soszkowskiej.

W programie koncertu usłyszymy:

  1. Chopin - 2 Mazurki: D- dur op.33 nr 3 i H- moll op. 33 nr 4       

        K.Szymanowski - 2 Mazurki op. 50: nr 1 i nr 2

  1. Chopin - Fantazja A- dur na tematy polskich pieśni ludowych op. 13

 

       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Pragniemy również podkreślić, że drzwi naszego uniwersytetu są zawsze otwarte dla tych, którzy chcą poszerzać wiedzę i rozwijać swoje pasje w ramach wykładów i warsztatów z dziedziny muzyki, malarstwa, historii, przyrody, turystyki i wielu innych. ZAPRASZAMY

 

Czesława Wolska-Kotańska

Członek Zarządu

Zajęcia